Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

7 +
= 10

Zmiany pokoleniowe na rynku pracy – XYZ. Raport z badania.

Pokolenie Z – jaka jest naprawdę najmłodsza generacja na rynku pracy?

 

Czego oczekują od pracodawców przedstawiciele najmłodszego pokolenia Polaków? Jakie wyznają wartości? Co ich motywuje i w jaki sposób widzą swój zawodowy rozwój? Kim jest pokolenie Z, które wkracza obecnie na ścieżkę kariery zawodowej? Odpowiedzi na te i inne pytania dostarcza raport „Zmiany pokoleniowe na rynku pracy – XYZ”, opracowany przez dr inż. Agnieszkę Kołodziejczyk wraz z zespołem Centrum Innowacji ProLearning z Wrocławia.

 

Przygotowany raport oparty jest o wyniki badania ankietowego, przeprowadzonego na próbie 371 pracujących osób – 216 kobiet i 155 mężczyzn, przedstawicieli tzw. pokoleń X, Y i Z. Badanie zostało zrealizowane w okresie luty – kwiecień 2017 r. Celem analizy było zbadanie różnic pokoleniowych, podejścia do rynku pracy, motywacji, czynników kształtujących ich postawy oraz zaangażowanie zawodowe. Raport z badania skupił się w dużym zakresie na analizie samego pokolenia Z. Wyniki odpowiadają na pytania, jakie oczekiwania, postawy i motywacje kierują najmłodszą generacją. Czy jest to pokolenie roszczeniowe? A może wchodząc na rynek pracy zna swoją wartość i potrafi mądrze zarządzać swoim czasem i zaangażowaniem zawodowym?

Zachęcamy do zapoznania się z całym raportem o pokoleniach XYZ.

Referencje

"Referencje dla Centrum Innowacji Prolearning Sanha Polska Sp. z o. o. rekomenduje współpracę z zespołem metodycznym Prolearning, a w szczególności z trenerem Panią dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk, która w dniach 09-10.07.2016 roku…"

SANHA

więcej

"Centrum Innowacji ProLearning przeprowadziło projekt rozwojowy dla pracowników zespołu Contact Center. Warsztaty odbyły się w okresie 23.05.2015r.-18.12.2015r. W ramach projektu zdiagnozowano elementy wymagające poprawy,…"

Logintrans Sp. z o.o.

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×