Nie masz czasu na szukanie?

508 913 532 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

5 +
= 10

FAQ

Chciałabym/bym zapisać się na coaching z certyfikowanym coachem, jednak nie wiem, czy będzie mi odpowiadać taka forma zajęć.

Pierwsze spotkanie coachingowe jest bezpłatne (1h)-Zapraszamy do kontaktu w celu wyznaczenia terminu spotkania. 

Co to jest certyfikat Investing in People?

Investing in People jest prestiżowym międzynarodowym programem certyfikującym dedykowanym dla pracodawców wspierających swoich pracowników w zakresie ich rozwoju zawodowego, doskonalenia kompetencji osobistych, szkoleń, budowania ścieżki kariery oraz integracji wokół przyjętej kultury organizacyjnej

Jaki jest cel programu Investing in People?

Celem programu jest wyróżnienie i promocja przedsiębiorstw, które dbając o rozwój umiejętności i kompetencji zawodowych swojej kadry, stanowią wzór do naśladowania pod względem zarządzania wiedzą i inwestowania w kapitał ludzki, zgodnie z ideą gospodarki opartej na wiedzy.

Do kogo jest skierowany program Investing in People?

Program powstał z myślą o promocji firm, które w dłużej perspektywie czasowej realizują świadomą i przemyślaną strategię funkcji personalnej. Nagradzani są pracodawcy, którzy bez względu na liczbę zatrudnionych pracowników dbają o ciągły rozwój swojej kadry poprzez szkolenia i budowanie ich ścieżki kariery.

Jak zdobyć certyfikat Investing in People?

Tytułem Investing in People Certified wyróżniane będą firmy, które w danym roku kalendarzowym spełnią min. 3 kryteria jakościowe oraz min. 1 kryterium ilościowe.

Z ilu etapów składa się proces certyfikacji Investing in People?

Proces certyfikacji składa się z 3 etapów:

1.       Wypełnienie formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami oraz przesłanie skanów na adres investing@prolearning.pl i następnie oryginałów na adres Organizatora (Centrum Innowacji ProLearning, Fabryczna Office Park, ul. Wagonowa 2, 53-609 Wrocław).

2.       Weryfikacja i audyt przedstawionych dokumentów przez CI ProLearning w oparciu o określone kryteria jakościowe i ilościowe (w ciągu jednego miesiąca, proces weryfikacyjny jest bezpłatny).

3.       Decyzja Kapituły o przyznaniu certyfikatu.

Czy udział w programie Investing in People jest płatny?

Kandydujące firmy nie ponoszą  żadnych kosztów związanych z certyfikacją. Jest to wyróżnienie nadawane bezpłatne.

Kroki certyfikacyjne: złożenie formularza zgłoszeniowego, weryfikacja i audyt czy dana firma jest uprawiona do otrzymania Certyfikatu oraz nadanie Certyfikatu prowadzone są w ramach działalności rozwojowej CI ProLearning i firmy ubiegającej się o certyfikację.

Gdzie znajdę więcej informacji o programie Investing in People?

Informacje o programie dostępne są na stronie http://prolearning.pl/investing/

W jaki sposób ProLearning dobiera szkolenie do potrzeb moich, mojego działu, działu dla którego szkolenie jest dedykowane w mojej Firmie?

Każdorazowo ProLearning przeprowadza audyt potrzeb, pomagający w określeniu celu szkolenia, zapoznania się z problemami które w organizacji/dziale występują. Pozwala to na przygotowanie efektywnego szkolenia dedykowanego do potrzeb Państwa firmy.

W jakich godzinach standardowo są prowadzone szkolenia w CI ProLearning?

Standardowe godziny szkoleń w Centrum Innowacji ProLearning to: 09:00-16:30. Istnieje również możliwość zaplanowania szkoleń w godzinach wygodniejszych dla Państwa np. 08:00-15:00 (grupy zamknięte)-w celu ustalenia godzin przed szkoleniem, prosimy o kontakt z pracownikiem ProLearning.

Zależy mi na zmianie godzin trwania szkolenia, czy jest taka możliwość?

Oczywiście, podchodzimy elastycznie do czasu realizacji szkoleń, jednakże z uwzględnieniem możliwości przerobowych kursantów. Dzień szkoleniowy możemy wydłużyć do 10h dziennie aby skrócić czas realizacji szkolenia  (w dniach).

Chciał(a)bym zrealizować szkolenie, jednak w dni robocze mam zbyt dużo obowiązków, aby zrezygnować z pracy na rzecz szkolenia-jakie macie Państwo alternatywy czasowe dla mnie?

Organizujemy również szkolenia w weekendy lub popołudniami. Wszystko zależy od preferencji naszego Klienta oraz dostępności trenera.

Interesuje mnie szkolenie wyjazdowe, jaka jest oferta ProLearning w tym zakresie?

Zapraszamy do składania zapytań do naszego działu handlowego, podzielą się aktualną ofertą szkoleń w zależności od pory roku oraz warunków pogodowych. W naszej ofercie mamy szkolenia wyjazdowe w góry, nad morze oraz w interesujące, mało znane miejsca. Na życzenie Klienta –organizujemy szkolenia w wybranych miejscach.

W pracy mam problem z kilkoma zadaniami. Czy będę mógł/mogła zabrać listę zadań na szkolenie w celu nauki rozwiązań (w określonej tematyce)?

Oczywiście, wręcz wskazane jest aby przygotować listę „trudnych” sytuacji/zadań. Zespół ProLearning pomoże określić, czy zakres tematyczny będzie obejmować szkolenie, którym jesteśmy zainteresowani. Jeśli nasz zakres tematyczny znacznie będzie wykraczać poza ramy szkolenia, zespół ProLearning zaproponuje atrakcyjne konsultacje lub coaching z trenerem. Czasem okazuje się, że taka forma będzie korzystniejsza dla uczestnika, niż samo szkolenie.

Zamówiłam/em w ProLearning szkolenie. Mój dział właśnie dostał nowy projekt i nie możemy uczestniczyć w wyznaczonym terminie w szkoleniu, czy możemy przenieść termin szkolenia?

Jeśli jest to szkolenie zamknięte to oczywiście. W każdym przypadku chęci zmiany terminu, prosimy o kontakt z ProLearning. Warunki przeniesienia szkolenia określa Regulamin szkoleń ProLearning.

W przypadku szkoleń otwartych postaramy się wspólnie wypracować alternatywę.

Jakie korzyści będę mieć zamawiając w ProLearning cykl szkoleń?

Oferujemy rabaty lub gadżety (tablety, kindle itp.)  dla osób zainteresowanych pakietową realizacją szkoleń. W celu uzyskania szczegółów skontaktuj się z naszym działem handlowym.

W jakim języku są prowadzone szkolenia?

ProLearning oferuje dla swoich Klientów szkolenia w języku polskim oraz angielskim. Na specjalne życzenie możemy pozyskać specjalistów prowadzących szkolenia również w innych językach świata.

Według jakich standardów pracuje CI ProLearning?

Centrum Innowacji ProLearning spełnia standardy autoryzowanego ośrodka Microsoft, Prometric, Certiport, PEARSON VUE oraz wpasowuje się w wymagania i standardy korporacyjne swoich Klientów. Dzięki temu, jako firma z doświadczeniem jesteśmy cenionym dostawcą szkoleń oraz egzaminów przez największe polskie jak i zagraniczne firmy.

Referencje

"W dniach 1-10-2016 oraz 8-10-2016 firma Centrum Innowacji ProLearning z Wrocławia zorganizowała i przeprowadziła szkolenie ,,Efektywna Obsługa Klient''. Szkolenie odbyło się w siedzibie Jokey Plastik Blachownia w Kędzierzynie-Koźlu. W zajęciach…"

Jokey

więcej

"Pani dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk reprezentująca Centrum Innowacji ProLearning zrealizowała dla Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Kluczborku projekt z zakresu: Profesjonalnej obsługi trudnego pasażera z elementami…"

PKS w Kluczborku

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×