Nie masz czasu na szukanie?

508 913 532 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

4 +
= 10

O nas

Centrum Innowacji ProLearning specjalizuje się w dostarczaniu usług szkoleniowo-doradczych w trzech kluczowych obszarach wzajemnie przenikających się w każdej firmie. Pierwszym obszarem jest wspieranie, doradzanie i usprawnianie firm na poziomie organizacyjnym, przywództwa, zarządzania, sprzedaży, obsługi klienta i samodoskonalenia pracowników. Drugi obszar to zarządzanie projektami w tym metodykami zwinnymi zarówno dla liderów projektów jak i członków zespołów, również pracujących w warunkach rozproszonych (zespoły wirtualne i sieciowe). Trzeci obszar to specjalistyczne szkolenia informatyczne dla osób zajmujących się administracją infrastruktury informatycznej i bazami danych. Od początku istnienia ProLearning współpracuje z czołowymi jednostkami naukowymi w kraju pogłębiając wiedzę naukową i weryfikując ją w badaniach. Przeprowadzanie badań ma na celu praktyczne zastosowanie ich wyników w otoczeniu gospodarczym. Osiągnięcia to prowadzenie projektów rozwojowych na skalę światową z firmami, które standaryzują w Polsce styl zarządzania chcąc przełożyć misję, wizję strategię na działania spójne we wszystkich oddziałach danej firmy.

Celem Centrum Innowacji ProLearning jest rozwój jednostki w ujęciu organizacyjnym i osobistym przy użyciu nowoczesnych technik szkoleniowych oraz informatycznych. Naszym priorytetem jest  pomagać Klientom w osiągnięciu przez nich sukcesów zawodowych oraz osobistych poprzez, wdrażanie najnowocześniejszych rozwiązań.

Centrum Innowacji Prolearning bazuje na autorskiej metodologii pracy: I-TEAM Methodology:

I- Individuality/ indywidualność– dostrzeżenie jednostkowych potrzeb każdego z uczestników oraz pobudzenie do autorefleksji oraz zakotwiczenie gotowości do zmiany.

T E A M– czyli drużyna, zespół, który będzie w stanie działać efektywnie, dzięki wspólnemu treningowi, pozwalającemu na dostrzeżenie indywidualnych potrzeb, oczekiwań firmy oraz wzbudzeniu odpowiedniej motywacji do realizacji celów.

T- Training/ trening– intensywna praca z zespołem, pozwalająca na integrację grupy.

E- Elasticity/ elastyczność– elastyczne podejście do każdego uczestnika, z uwzględnieniem tego, który zakres może on wdrożyć na swoim stanowisku pracy.

A- Adaptation/ adaptacja– dostosowanie metody i formy szkolenia do potrzeb firmy.

M- Motivation/ motywacja– wzbudzenie gotowości uczestnika szkolenia do podjęcia określonych działań oraz ukierunkowanie jego zachowań, na osiągnięcie określonych, istotnych dla niego oraz organizacji celów. W celu zwiększenia motywacji do zmiany behawioralnej w odniesieniu do zaplanowanych efektów biznesowych, nasza metoda pracy opiera się na warsztatowym angażowaniu każdego z uczestników i bieżącej analizie procesu grupowego. Projekt opiera się na moderowanym uczeniu się przez doświadczenie (cykl KOLBA) – stosujemy najbardziej efektywna metodę uczenia się osób dorosłych, polegającą na specjalnie zaprojektowanych zadaniach, budujących osobiste przeżycia i doświadczenia, z których następnie wyciągane są wnioski i generalizowane ogólne zasady. Wiedza teoretyczna uzupełniana jest również przez trenera, a następnie uczestnicy stosują ją w praktyce poprzez rozwiązywanie realnych przypadków z własnego otoczenia.

 

Naszą misją jest rozwój Klienta zgodnie z jego wartościami,  poprzez wykorzystanie zdobytego przez lata bogatego doświadczenia
i wysokiego potencjału naszej firmy. Pragniemy budować pozytywną  kulturę organizacyjną nastawioną na atmosferę wzajemnego zaufana.

Wartości jakimi się kierujemy to:

  • Efektywność – kluczem do udanego szkolenia jest jego efektywność, mierzona ustalonymi na etapie przygotowania procesu parametrami. Najważniejszy jest osiągnięty przez Klienta cel.
  • Eksperckość   budując  złożoną ofertę stawiamy na jakość naszych usług. Pracujemy z autoryzowanymi dostawcami i trenerami a nasze autorskie rozwiązania  bazują na wieloletnim doświadczeniu i praktyce.
  • Elastyczność  – potrzeba biznesowa Klienta  jest najważniejsza, dlatego zawsze indywidualnie i kreatywnie podchodzimy do realizacji wszystkich zamówień przez cały czas trwania procesu szkoleniowego.
  • Etyka – nastawieni jesteśmy przede wszystkimi na szacunek i uczciwość wobec Klientów oraz partnerów biznesowych. Rzetelnie ewaluujemy każdy proces szkoleniowy.

Referencje

"Pani dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk reprezentująca firmę Centrum Innowacji ProLearning zrealizowała dla nas projekt rozwojowy dla grupy 33 kierowców (45+) naszego…"

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Nysie Sp. z o.o.

więcej

"Nasza firma w okresie od września 2014 do marca 2015 prowadziła program rozwojowy dla kadry menadżerskiej w obszarze wzmocnienia kompetencji zdiagnozowanych metodą Development Center. Pani dr inż.…"

Vorwerk Dichtungssysteme Polska Sp. z o.o.

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×