Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

1 +
= 10

Wyścig o lepszą przyszłość

Poniższy tekst został opublikowany na stronach portalu Studentnews.pl oraz Edubaza.pl

Wrocław, 17.09.2009

W dobie kryzysu, zawód informatyka jest wciąż pożądany przez pracodawców. W odpowiedzi na trudną sytuację na rynku pracy z nowym rokiem akademickim startuje innowacyjna AKADEMIA IT. Warsztaty, skierowane do studentów uczelni wyższych z całego kraju dają szansę zdobycia cennej przewagi w wyścigu o lepszą przyszłość. 

Umiejętności pozwalające na pokonywanie różnych barier w dziedzinie nowoczesnej technologii informacyjnej stanowią obecnie o sukcesie działalności firm. Wiele organizacji korzysta z technologii serwerowych Microsoft i potrzebuje wysoko wykwalifikowanych pracowników. Ideę Akademii IT zapoczątkowali sami studenci.

Aktywnie działamy w środowisku wrocławskich uczelni i wielokrotnie spotykaliśmy się z opiniami o potrzebie organizacji warsztatów podobnych do Akademii Cisco.  Jednocześnie Akademia IT stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie na specjalistów technologii Microsoft – odpowiada organizator przedsięwzięcia, dyrektor ds. edukacji i rozwoju Centrum Innowacji ProLearning Agnieszka Kołodziejczyk. Jest to również doskonała okazja do poznania wielu „tips and tricks” przydatnych przy projektowaniu, utrzymaniu i codziennej pracy systemów – dodaje.

Wrocław to idealne miejsce na tego typu przedsięwzięcia. Światowi potentaci branży IT właśnie tutaj lokują swoje inwestycje, m.in. IBM otworzy największe w Europie centrum badawczo – rozwojowe, w którym zatrudnienie znajdzie 3 tys. osób z wyższym wykształceniem.Z myślą o przyszłych Pracodawcach program Akademii został skonstruowany w taki sposób, by studenci potrafili w praktyce wykorzystać swoją wiedzę i potencjał w przedsiębiorstwach. Nowoczesne metody przekazywania wiedzy sprawiają, że uczestnicy Akademii szybko zdobędą prestiżowy certyfikat ukończenia kursu. To również ważna karta przetargowa na rynku pracy. Cały projekt Akademii organizatorzy przygotowywali z dużą starannością. Zajęcia prowadzone będą wyłącznie przez autoryzowanych trenerów Microsoft MCT z wieloletnim doświadczeniem praktycznym, co gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny Warsztatów – zapewnia A. Kołodziejczyk.

Dla uczestników powyższych paneli kwalifikacje zdobyte podczas warsztatów z najczęściej używanymi technologiami będą niewątpliwie istotnym atutem na rynku pracy. Sam projekt może okazać się  również swoistą rewolucją na rynku szkoleniowym, stanowiącą uzupełnienie dla popularnych kursów Akademii Cisco.

Więcej informacji na temat AKADEMIA IT można znaleźć pod adresem: www.prolearning.pl.

Centrum Innowacji ProLearning: specjalizuje się w szkoleniach i doradztwie. Jest autoryzowanym Centrum szkoleniowym Microsoft z tytułem GOLD Certified Partner oraz Centrum egzaminacyjnym Prometric.

Osoba do kontaktu:
Agnieszka Kołodziejczyk, tel. 504012939

Referencje

"Centrum Innowacji ProLearning zrealizowało dla pracowników PKS w Kluczborku Sp. z o.o. warsztaty o temacie: "Skuteczne metody zarządzania zespołem pracowniczym." Grupę docelową stanowili kierownicy, managerowie oraz prezes…"

PKS w Kluczborku

więcej

"Centrum Innowacji ProLearning przeprowadziło projekt rozwojowy dla pracowników zespołu Contact Center. Warsztaty odbyły się w okresie 23.05.2015r.-18.12.2015r. W ramach projektu zdiagnozowano elementy wymagające poprawy,…"

Logintrans Sp. z o.o.

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×